Moja misja trenera biznesu

Ze mną odzyskasz wolność, spokój i satysfakcję w życiu i biznesie

Z czym mierzysz się jako przedsiębiorca?

Niech zgadnę… Jak mantrę powtarzasz, że wciąż nie masz na nic czasu, bo ciągle pracujesz? Jeszcze zanim włączysz komputer, już czujesz zmęczenie. Wykonujesz tryliardy zadań w ciągu dnia, bo kto jak nie Ty. Frustracja goni frustrację, bo nie dość, że nie masz czasu na odpoczynek, zaniedbujesz siebie i rodzinę, to jeszcze Twoja firma nie rozwija się zbyt wspaniale. A przecież pochłonęła tyle Twojego wysiłku, energii, czasu i… pieniędzy. Bieżączka, problemy z pracownikami, klientami. Samotność za sterami własnego biznesu. Trudności w podejmowaniu decyzji. Jak masz robić to skutecznie, gdy przepracowanie uniemożliwia funkcjonowanie. Z tymi i podobnymi wyzwaniami mierzy się mnóstwo przedsiębiorców

To, że inni też tak mają, to nie powód, by dalej tak żyć.

Coś trzeba zmienić i to szybko, bo:
– przepracowanie,
– przemęczenie
– i brak satysfakcji,
mogą prowadzić do obniżonej kondycji psychicznej, depresji, wypalenia zawodowego, a nawet – utraty biznesu.

Po co tu jestem?

Jestem tu po to, aby wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń i pokazać skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci zerwać z nałogiem przepracowania i wypracować model efektywnych działań, jakie wreszcie wprowadzą balans między życiem zawodowym a prywatnym. Tak wygląda plan w ogóle. A bardziej szczegółowo?

Kim jestem?

Nazywam się Ewelina Dagiel-Surmańska i jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany coach, trener mentalny oraz właścicielka dwóch firm (stacjonarnej szkoły językowej oraz marki osobistej) na co dzień wspieram w rozwoju przedsiębiorcze osoby i pomagam im uporządkować biznesy, a w efekcie pracować mniej i zarabiać więcej.

Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, dziesiątki występów podczas ogólnopolskich konferencji. Przeprowadziłam setki procesów coachingu indywidualnego i grupowego oraz kilka edycji mojego autorskiego programu dla przedsiębiorców, podczas którego pracujemy nad ułożeniem struktury firmy, automatyzacją i skutecznym delegowaniem, wspierającą komunikacją, podtrzymywaniem motywacji wewnętrznej, budżetem, rekrutacją, wdrażaniem i utrzymaniem pracowników na lata.

Ponadto, współpracuję jako metodyk z firmą Edu Bears specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych prowadząc szkolenia wdrożeniowe oraz występując jako prelegent podczas konferencji. Tworzę autorskie programy edukacyjne dla mojej szkoły językowej, które standaryzują wysoki poziom naszych usług oraz zapewniają skuteczność w ich realizacji. Inwestuję w nieruchomości, nagrywam kursy online, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewniają mi stały dochód pasywny. W maju 2023r. podjęłam współprace z Jakubem B. Bączkiem jako trener JBB team i poprowadziłam warsztaty dla przedsiębiorców podczas Wczasów z Wolnością Finansową w Egipcie. Wystąpiłam na scenie jako gość specjalny Beaty Kapcewicz podczas City Tour z Kapcewicz. Jestem też muzykiem instrumentalistą z dyplomem w klasie skrzypiec i altówki.

Głęboko wierzę w to, że najważniejszy w budowaniu skutecznego zespołu jest człowiek. Jego emocje, przekonania, samopoczucie oraz moje liderskie kompetencje. Jeśli chcesz budować zespół, który zwycięża, musisz się tego nauczyć. Nie ma innej drogi.

Zapraszam Cię do moich programów, podczas których doświadczysz wielu momentów AHA, poznasz strategie budowania zespołu, wspierające komunikaty, nauczysz się skutecznego delegowania zadań, a przede wszystkim uwolnisz się od ciężaru prowadzenia firmy i poczujesz ten flow, który ja mam od kilku lat. Innymi słowy, zaczniesz pracować mniej i zarabiać więcej.

Prowadzę
0
firmy
W ciągu
0
lat przeprowadziłam setki kursów i szkoleń
Pracuję
0
godziny
dziennie
Jeżdżę na wakacje
0
razy
w roku

Polecenia

Intuicja podpowiada Ci, że to najwyższa pora, aby zamienić więzienie na świetnie prosperującą firmę? Chcesz wyjść z chaosu i potrzebujesz poprowadzenia Cię w kierunku sukcesu w swoim biznesie? Zrób pierwszy krok i umów się ze mną na indywidualną konsultację. Być może to spotkanie okaże się przełomowe w Twojej karierze zawodowej 🙂

Intuicja podpowiada Ci, że to najwyższa pora, aby zamienić więzienie na świetnie prosperującą firmę? Chcesz wyjść z chaosu i potrzebujesz poprowadzenia Cię w kierunku sukcesu w swoim biznesie? Zrób pierwszy krok i umów się ze mną na indywidualną konsultację. Być może to spotkanie okaże się przełomowe w Twojej karierze zawodowej 🙂

What’s up? Ewelina Dagiel-Surmańska
11-010 Barczewo, ul. Wojska Polskiego 19i,
NIP 7392751703

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

Praktyczny Warsztat Biznesowy

- startujemy 26 kwietnia