Grupa na Fb

Pozytywne i skuteczne
zarządzanie firmą

Przez wiele lat rozwoju siebie i swojego biznesu, wypracowałam całe mnóstwo przepisów, które dodają skrzydeł i pozwalają latać wysoko w życiu zawodowym i prywatnym. Mogłabym je zostawić dla siebie, ale to nie w moim stylu. Z chęcią podzielę się nimi ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Stworzyłam grupę na Facebooku, bo czułam, że jest wielu właścicieli firm, którzy szukają skutecznych i przetestowanych praktycznych rozwiązań. W grupie dzielę się moim know-how związanym np. z szukaniem i wdrażaniem pracowników, motywowaniem ich, skutecznym delegowaniem zadań, radzeniem sobie z błędami pracowników, a przede wszystkim odzyskiwaniem swojego czasu wolnego.

Całą swoją wiedzę serwuję w przyjemnej i dostępnej formie. Nie zasypię Cię długimi nagraniami i wpisami, ponieważ wiem, że największą Twoją bolączka jest przepracowanie i brak czasu. Wyznaję zasadę małych kroków i widzę, że takie podejście sprawdza się najlepiej. Dołączając do grupy zobaczysz, że podaję samo dobre mięsko (lub falafele, jeśli jesteś team roślinny). Jest merytorycznie, konkretnie i praktycznie, czyli tak, jak lubię najbardziej. No i oczywiście pozytywnie, bo to też jest mi szalenie bliskie.

Dla kogo to jest

Jesteś w wielu grupach na Facebooku i zastanawiasz się, czy wchodzić do kolejnej? Zróbmy mały test.
Odpowiadaj tylko: tak/nie.

Jeśli na przynajmniej jedno pytanie padła odpowiedź TAK, to moja grupa jest dla Ciebie.

Co znajdziesz na grupie

Nieefektywne rozwiązania to strata czasu, więc w swoim życiu zawodowym akceptuję i stosuję tylko takie, które dają maksimum efektu w możliwie najszybszym czasie. W taki właśnie sposób zarządzam swoją szkołą językową oraz marką osobistą od lat i widzę tego niesamowite efekty. To podejście praktykuję również w swojej grupie.

Wchodząc do grupy otrzymasz 100% pozytywnych i skutecznych wskazówek dotyczących zarządzania swoim biznesem (lub kilkoma biznesami, bo takie osoby też mam na pokładzie).

Dołącz do społeczności przedsiębiorców podobnych do Ciebie!

Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do pogadania zarówno o swoich bolączkach, jak i sukcesach. Będziemy się inspirować, motywować, edukować i rozwijać w pozytywnym duchu.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja