PROGRAMY I KURSY

Program
dla przedsiębiorców

Znam wiele osób, które w pewnym momencie swojego życia straciły fun z prowadzenia własnej firmy. Przerastała je ilość codziennych zadań, brak czasu dla siebie i dla rodziny, narastające problemy i nieustanne gaszenie pożarów biznesowych. Wierzę w to, że takie osoby można wyciągnąć z tego dołka, obudzić w nich uśpione flow i na nowo zapalić biznesowy ogień. Sama przeszłam taką drogę.Dziś czuję w sobie moc i chęć, aby opowiadać o drogach prowadzących do sukcesu, rozwoju i spełnienia na linii: życie prywatne i zawodowe.

Trening mentalny
w biznesie

Wielu przedsiębiorców każdego dnia zderza się z przysłowiową ścianą. Zamiast rozwijać skrzydła i podnosić swoją energię do działania, spala witalność na walce z tymi samymi problemami. Często za tymi biznesowymi przeszkodami stoją błędne i blokujące przekonania.

Program dla edukacji

Przez wiele lat rozwoju siebie i swojego biznesu, wypracowałam całe mnóstwo przepisów, które dodają skrzydeł i pozwalają latać wysoko w życiu zawodowym i prywatnym. Mogłabym je zostawić dla siebie, ale to nie w moim stylu. Z chęcią podzielę się nimi ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Stworzyłam grupę na Facebooku, bo czułam, że jest wielu właścicieli firm, którzy szukają skutecznych i przetestowanych praktycznych rozwiązań. W grupie dzielę się moim know-how związanym np. z szukaniem i wdrażaniem pracowników, motywowaniem ich, skutecznym delegowaniem zadań, radzeniem sobie z błędami pracowników, a przede wszystkim odzyskiwaniem swojego czasu wolnego

Doradztwo 1:1

Indywidualne konsultacje z trenerem biznesu.

Omówimy indywidualny przypadek Twojej firmy i zaprojektujemy dedykowany plan zmian w obszarze zarządzania i delegowania.

W efekcie pracujesz mniej, zarabiasz więcej!

Skuteczne
delegowanie zadań

Masz poczucie, że jak w Twoim biznesie jest coś do zrobienia, to musisz samodzielnie to ogarnąć? W głębi serca uważasz, że wtedy zrobisz to najlepiej i najszybciej? Problemem wielu właścicieli firm jest nieumiejętność skutecznego delegowania. Jeśli więc chcesz coraz lepiej prowadzić firmę i podbić rynek, warto nauczyć się delegowania zadań. Przygotowałam dla Ciebie 11 lekcji audio, po których masz wielką szansę odzyskać swój czas. Daj sobie prawo do rozwoju własnego biznesu

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja