Wolność w biznesie 1.0

Zerwij z bieżączką w swojej firmie raz na zawsze i zyskaj wolny czas, spokój oraz satysfakcję, która gdzieś po drodze zniknęła

Ostatnia szansa na dołączenie do programu startującego w lutym

Wolność w biznesie 1.0

Zerwij z bieżączką w swojej firmie raz na zawsze i zyskaj wolny czas, spokój oraz satysfakcję, która gdzieś po drodze zniknęła

Masz poczucie, że Twoja firma nie działa na 100%?

W tym momencie możesz skończyć ze swoimi biznesowymi problemami.

Chętnie wezmiemy Cię za rękę i wyposażymy w ultraważne kompetencje nowoczesnego przedsiębiorcy. Nasz
autorski program to mięsisty mastermind na żywo. Z każdego spotkania wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami do
wcielenia w życie. Nareszcie prowadzenie biznesu pozwoli Ci poczuć wolność i bezpieczeństwo w działaniach.

Jako przedsiębiorczynie my również mierzyłyśmy się z wyzwaniami zarządzania własną firmą. My także:

Po powrocie do domu czułyśmy się jakby wyssano z nas całą energię, co doprowadzało do ciągłej frustracji.

Czułyśmy, że firma była naszą kulą u nogi. Przestałyśmy czuć satysfakcję i radość z prowadzenia jej, tak jak to było na początku.

Myślałyśmy, że dobrze zarządzałyśmy zespołem, a podwyżki wystarczająco motywowały naszych pracowników. W efekcie powstawały niepotrzebne konflikty i spory pomiędzy nimi, co nierzadko prowadziło do zmiany kadry.

Pracowałyśmy po 14h dziennie, będąc pewne, że tak wygląda zarządzanie firmą. NO PAIN, NO GAIN? To powiedzenie wisiało nad nami każdego dnia.

I jaki był tego efekt?

CZUŁYŚMY SIĘ JAK W WIĘZIENIU Z METALOWĄ KULĄ U NOGI.
ZMĘCZONE, SFRUSTROWANE I UWIĘZIONE.

Aż w końcu stwierdziłyśmy, że dłużej tak nie pociągniemy, bo przecież zakładałyśmy firmę po to, aby czuć satysfakcję, radość i WOLNOŚĆ.

To był moment, w którym postawiłyśmy na zmianę podejścia do prowadzenia biznesu. Wiele szkoleń, konsultacji i czerpania wiedzy od autorytetów w zakresie zarządzania biznesem. A to wszystko po to, aby w końcu stanąć na nogi i odzyskać satysfakcję, radość i wolność z prowadzenia firmy.

Co zyskasz po programie

Dlatego, Drogi Właścicielu firmy, nie stój pod ścianą z myślą, że tak już musi być!
Uwierz, że dzięki naszej współpracy:

Kto prowadzi program

Ewelina Dagiel-Surmańska

Nazywam się Ewelina Dagiel-Surmańska i jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany coach, trener mentalny oraz właścicielka dwóch firm (stacjonarnej szkoły językowej oraz marki osobistej) na co dzień wspieram w rozwoju przedsiębiorcze osoby i pomagam im uporządkować biznesy, a w efekcie pracować mniej i zarabiać więcej.

Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, dziesiątki występów podczas ogólnopolskich konferencji. Przeprowadziłam setki procesów coachingu indywidualnego i grupowego oraz kilka edycji mojego autorskiego programu dla przedsiębiorców, podczas którego pracujemy nad ułożeniem struktury firmy, automatyzacją i skutecznym delegowaniem, wspierającą komunikacją, podtrzymywaniem motywacji wewnętrznej, budżetem, rekrutacją, wdrażaniem i utrzymaniem pracowników na lata.

Ponadto, współpracuję jako metodyk z firmą Edu Bears specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych prowadząc szkolenia wdrożeniowe oraz występując jako prelegent podczas konferencji. Tworzę autorskie programy edukacyjne dla mojej szkoły językowej, które standaryzują wysoki poziom naszych usług oraz zapewniają skuteczność w ich realizacji. Inwestuję w nieruchomości, nagrywam kursy online, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewniają mi stały dochód
pasywny. W maju 2023r. podjęłam współprace z Jakubem B. Bączkiem jako trener JBB team i poprowadziłam warsztaty dla przedsiębiorców podczas Wczasów z Wolnością Finansową w Egipcie. Wystąpiłam na scenie jako gość specjalny Beaty Kapcewicz podczas City Tour z Kapcewicz. Jestem też muzykiem instrumentalistą z dyplomem w klasie skrzypiec i altówki.

Głęboko wierzę w to, że najważniejszy w budowaniu skutecznego zespołu jest człowiek. Jego emocje, przekonania, samopoczucie oraz moje liderskie kompetencje. Jeśli chcesz budować zespół, który zwycięża, musisz się tego nauczyć. Nie ma innej drogi.

Zapraszam Cię do moich programów, podczas których doświadczysz wielu momentów AHA, poznasz strategie budowania zespołu, wspierające komunikaty, nauczysz się skutecznego delegowania zadań, a przede wszystkim uwolnisz się od ciężaru prowadzenia firmy i poczujesz ten flow, który ja mam od kilku lat. Innymi słowy, zaczniesz pracować mniej i zarabiać więcej

Magdalena Kamińska

Jestem managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem i sukcesami. Zarządzałam ogólnopolskimi zespołami sprzedaży. Pracowałam w branży finansowej i produkcyjnej, również jako Interim Manager. Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, programów mentoringu i procesów superwizji.

Jestem pierwszym w Polsce i piętnastym na świecie certyfikowanym trenerem amerykańskiej metody Empowering People in the Workplace / The Positive Discipline Way, superwizorem w biznesie i edukacji, coachem (akredytacja PCC ICF) i coachem kryzysowym, dyplomowanym trenerem biznesu, certyfikowanym trenerem Points of You®, masterem Reiss Motivation Profile®, nauczycielem akademickim – wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, managerem dwóch  kierunków „Menedżerko-prawnego” i „Psychologia w biznesie” na tej uczelni. Specjalizuję się we wspieraniu przywództwa i współpracy zespołów w nurcie „H2H” / „Human to Human”, którego jestem prekursorką.

W ostatnich dwóch latach realizowałam następujące projekty:

– branża spedycyjna – rola dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za zrekrutowanie zespołu managerów, przeszkolenie managerów, ułożenie ich standardu pracy oraz standardu pracy spedytorów, wprowadzenie zarządzania przez cele, wdrożenie systemu CRM, zbudowanie od podstaw działu contact center – zespołu handlowego; Efekt współpracy –wzrost średniej sprzedaży spedytora o 100% w ciągu pierwszych 6 miesięcy współpracy

– branża beauty – rola dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za restrukturyzację działania salonu, rozwój kompetencji przywódczych managera, rozwój kompetencji zespołu w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, analizę i przedstawienie rekomendacji w zakresie standardów obsługi, wykorzystywanych systemów wspierających sprzedaż, polityki premiowania i wynagradzania pracowników, prowadzenia komunikacji i budowania marki salonu w social mediach; Efekt współpracy – rekord wielkości przychodów w drugim miesiącu współpracy, wzrost dochodów z prowadzonej działalności o 26% w ciągu pół roku.

– branża produkcyjna – rola dyrektora sprzedaży: stworzenie procesu rekrutacji i rekrutacja zespołu handlowców, stworzenie standardu pozyskiwania nowego i obsługi stałego klienta firmy, szkolenie z technik sprzedaży, wdrożenie pracy w CRM, zarządzanie zespołem handlowców, poukładanie procesów wewnątrz organizacji w taki sposób, aby podnieść efektywność wszystkich zespołów front i back-office. Efekt współpracy – podwojenie przychodów ze sprzedaży w ciągu 3 miesięcy współpracy.

Pobierz agendę programu

Przejdźmy do konkretów. Jeśli interesuje Cię,
co dokładnie planujemy w ramach Programu dla
przedsiębiorców, pobierz agendę i zobacz, nad
czym zamierzamy z Tobą pracować

Konsultacja 1:1

Chcesz porozmawiać z nami 1 na 1 i omówić
indywidualny przypadek Twojej firmy?
Przy okazji zapytać o rzeczy związane z kursem
i upewnić się, że to dla Ciebie?
Umów się na niezobowiązującą, 30-minutową
rozmowę wstępną.

Może myślisz teraz, że:

Zrobisz to lepiej i szybciej

Pracujesz wiele godzin dziennie, ponieważ wydaje Ci się, że inni nie wykonują zadań tak dobrze i szybko, jak Ty. W rezultacie jesteś przepracowany i sfrustrowany, bo przez większość dnia wykonujesz czynności operacyjne, zajmujesz się bieżącymi sprawami lub gaszeniem pożarów. Czy ten opis pasuje do Ciebie? Musisz wiedzieć o tym, że skuteczny manager to taki, który deleguje zadania operacyjne, a sam skupia się na strategicznych. Takie podejście do zarządzania prowadzi do rozwoju zarówno Twojego, jak i Twojej firmy

Szkoda Ci czasu na automatyzację i delegowanie zadań

Delegowanie zadań to proces, który musisz przeprowadzić w przemyślany sposób. Początkowy jego etap zajmie Twój czas, to jest fakt, natomiast czas poświęcony na właściwe wdrożenie pracownika jest inwestycją, która w przyszłości da Ci bezcenny czas, spokój i wolność. Warto więc zainwestować, abyś później mógł czerpać radość z prowadzenia swojego biznesu.

Myślisz, że wykonując zadania samodzielnie, zarobisz więcej, bo nie będziesz musiał dzielić się dochodami

Doba każdego z nas jest ograniczona i tego nie zmienimy. Ty jednak działasz tak, jakby była z gumy i można było ją rozciągnąć? Dodajesz sobie kolejne zadania i często pracujesz po 12h dziennie, 7 dni w tygodniu… Pamiętaj o tym, że takie działanie prowadzi do przepracowania i frustracji. Jeśli chcesz pracować mniej i zarabiać więcej, to najlepszym rozwiązaniem będzie zbudowanie zaufanego zespołu, który razem z Tobą będzie przyczyniał się do rozwoju firmy. Sam masz tylko dwie ręce i 8h dziennie pracy (przy optymistycznym założeniu). Zatrudniając pracownika, zyskujesz dodatkową parę rąk do pracy i kolejne 8h do zagospodarowania

Uważasz, że mikrozarządzanie jest skuteczną metodą

Jesteś przekonany, że kontrolowanie każdego aspektu pracy Twojego zespołu jest najlepszym podejściem, dzięki któremu pracownicy nie będą popełniać błędów? Błąd! Mikrozarządzanie może ograniczać kreatywność, motywację i zaangażowanie pracowników. Ważne jest zaufanie i delegowanie odpowiedzialności, aby umożliwić Twojemu zespołowi rozwój i osiąganie wyników.

Myślisz, że konflikty są szkodliwe i należy ich unikać

Często unikasz konfliktów, obawiając się, że mogą one zaszkodzić atmosferze w zespole? Konflikty są nieuniknione i mogą być również źródłem pozytywnych zmian. Ważne jest to, abyś potrafił skutecznie zarządzać konfliktami, rozwiązywać problemy i promować otwartą komunikację w celu osiągnięcia porozumienia wśród swoich pracowników.

Wydaje Ci się, że jeden styl przywództwa pasuje do wszystkich sytuacji

Błędne jest przekonanie, że jeden styl przywództwa będzie skuteczny we wszystkich sytuacjach. W rzeczywistości skuteczne przywództwo wymaga dostosowania stylu do konkretnych sytuacji i potrzeb Twojego zespołu. Różne sytuacje mogą wymagać od Ciebie elastycznego podejścia – od autokratycznego do demokratycznego, w zależności od kontekstu i celów

Sądzisz, że przywództwo polega na kontrolowaniu i dyrektywach

Uważasz, że przywództwo to głównie kontrola i narzucanie swojej woli zespołowi, jednak przywództwo sytuacyjne zakłada uwzględnianie i rozumienie potrzeb oraz umiejętności członków Twojego zespołu. Pamiętaj, że skuteczni liderzy angażują i wspierają swoich pracowników, a nie tylko kontrolują ich działania

Według Ciebie motywacja polega tylko na wynagrodzeniu finansowym

Uważasz, że jedynym sposobem motywowania pracowników jest oferowanie im wysokich wynagrodzeń? Niekoniecznie. Musisz mieć na uwadze to, że motywacja oparta wyłącznie na pieniądzach może być nietrwała. Ważne jest, aby Twoja firma oferowała pracownikom rozwój zawodowy, docenianie, możliwość pełnienia odpowiedzialnych ról oraz tworzenie satysfakcjonującego środowiska pracy.

I nasze ulubione:

Lider musi być najlepszy we wszystkim

Myślisz, że musisz być najlepszy we wszystkich obszarach działalności, aby być skutecznym liderem? Musisz wiedzieć o tym, że liderzy powinni być świadomi swoich mocnych stron i słabości, a także umieć polegać na kompetencjach swojego zespołu. Koniecznie weź pod uwagę to, że budowanie zespołu o różnorodnych umiejętnościach pozwala na skuteczne wykorzystanie talentów i osiągnięcie celów.

Polecenia

Jakub B.Bączek

Trener Mentalny #1

“Ewelina, jako trener JBB, prowadziła warsztaty dla przedsiębiorców podczas tegorocznych Wczasów z Wolnością Finansową organizowanych przez moją firmę w Egipcie. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. Doceniam jej umiejętność przekazywania wiedzy oraz entuzjazm. Polecam współpracę z Eweliną.”

Ola Komada

Dyrektor metodyczna Edu Bears

„Z Eweliną Dagiel-Surmańską mam przyjemność współpracować już prawie dekadę. Podczas tej współpracy wielokrotnie przekonałam się, że jest to solidna i godna zaufania osoba, z którą łączą mnie podobne wartości – dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz o relacje, zarówno z partnerami biznesowymi, jak i uczniami, czy lektorami, z którymi pracuje.

Ewelina od lat prowadzi szkolenia z ramienia Edu Bears oraz omawia lekcje prowadzone metodami Teddy Eddie i Savvy Ed, pomaga lektorom rozwinąć skrzydła i wspiera ich w rozwoju. Jest zawsze profesjonalnie przygotowana oraz dostaje świetną informację zwrotną od osób, które szkoli i którymi się opiekuje.”

Aneta Moniuszko

O tym, jak skutecznie automatyzować firmę, aby uwolnić się od przytłaczających bieżączek, a firma przestała być kulą u nogi. Z tego nagrania dowiecie się również, czy każdą firmę można zautomatyzować, jak to robić skutecznie, a jakich błędów unikać. Dodatkowo opowiedziałyśmy o tym, jaka jest rola procedur w delegowaniu, kilka słów o wypaleniu zawodowym oraz przekonaniach, które blokują przedsiębiorców przed tym, aby zajmować się zadaniami strategicznymi, a nie operacyjnymi. Na koniec odpowiedziałyśmy na pytanie budować poczucie odpowiedzialności i sprawczości u pracowników

Beata Kapcewicz

Mówi się, że bez pracy nie ma kołaczy, ale czy to jest jedyna strategia na prowadzenie biznesu? W jaki sposób zarządzać firmą i sobą w firmie, aby w dzisiejszym zabieganym świecie, w świetle częstych zmian przepisów, sytuacji ekonomicznej i politycznej, mieć stabilną sytuację biznesową. Czy prowadzenie firmy może być przyjemnością? Gen przedsiębiorcy, dlaczego jest kluczowy w skutecznym zarządzaniu biznesem? Jak stworzyć zespół z ponadprzeciętnymi rezultatami? Na czym polegają trzy poziomy świadomości lidera i jaki mają wpływ na jego rezultaty. Jak budować motywację wewnętrzną pracowników? Na te wszystkie pytania, odpowiedź znajdziecie po kliknięciu: “play”

Aneta Moniuszko

O tym, jak skutecznie automatyzować firmę, aby uwolnić się od przytłaczających bieżączek, a firma przestała być kulą u nogi. Z tego nagrania dowiecie się również, czy każdą firmę można zautomatyzować, jak to robić skutecznie, a jakich błędów unikać. Dodatkowo opowiedziałyśmy o tym, jaka jest rola procedur w delegowaniu, kilka słów o wypaleniu zawodowym oraz przekonaniach, które blokują przedsiębiorców przed tym, aby zajmować się zadaniami strategicznymi, a nie operacyjnymi. Na koniec odpowiedziałyśmy na pytanie budować poczucie odpowiedzialności i sprawczości u pracowników

Beata Kapcewicz

Mówi się, że bez pracy nie ma kołaczy, ale czy to jest jedyna strategia na prowadzenie biznesu? W jaki sposób zarządzać firmą i sobą w firmie, aby w dzisiejszym zabieganym świecie, w świetle częstych zmian przepisów, sytuacji ekonomicznej i politycznej, mieć stabilną sytuację biznesową? Czy prowadzenie firmy może być przyjemnością? Gen przedsiębiorcy, dlaczego jest kluczowy w skutecznym zarządzaniu biznesem? Jak stworzyć zespół z ponadprzeciętnymi rezultatami? Na czym polegają trzy poziomy świadomości lidera i jaki mają wpływ na jego rezultaty? Jak budować motywację wewnętrzną pracowników? Na te wszystkie pytania, odpowiedź znajdziecie po kliknięciu: „play”

Co wyróżnia program na tle innych?

1.

Konkretne narzędzia

od razu do wdrożenia w twoją zawodową rzeczywistość

2.

Spotkanie online w formie mastermindu,

które mają zaplanowana strukturę, tak abyś wyniósł z każdego z nich maksymalne korzyści, praktyczny charakter spotkań stacjonarnych i online, co oznacza minimum teorii, maksimum praktyki, dzięki czemu wychodzisz ze spotkań z gotowymi rozwiązaniami

3.

Otrzymasz narzędzia do autorefleksji

diagnozy własnego poziomu świadomości liderskiej oraz profilu motywacyjnego

4.

Sesje Q&A

podczas których będziesz miał możliwość dodatkowego spotkania z nami, zadawania pytań, rozwiewania wątpliwości

5.

Ogromne doświadczenie trenerek,

które od kilkunastu lat zajmują się wspieraniem liderów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw w samorozwoju oraz rozwoju ich biznesów

6.

Skończysz program z poukładaną firmą,

gotowymi rozwiązaniami, które zaczniesz wprowadzać po każdym spotkaniu, a nie ze stertą materiałów do opracowania

7.

Dwa spotkania stacjonarne w luksusowym hotelu (o wartości 900 zł)

umiejscowiony nad jeziorem, malowniczymi stawami, w pięknym parku pozwalającym oderwać się
od rzeczywistości, zajęcia odbywają w sali dającej poczucie odprężenia i możliwość skupienia na sobie.

A OPRÓCZ TEGO:

Szkolenie
z gościem specjalnym

Zniżka na program indywidualnej pracy z ekspertami z programu

Testy
psychologiczne

Harrison Assessment

Podniesienie pewności
siebie i samooceny

Profesjonalny wizerunek
zawodowy

Zwiększenie szans na
sukces społeczny

Indywidualna praca nad wdrożeniem technik i metod poznanych podczas programu

Dostosowywanie ich do indywidualnej specyfiki organizacji, zespołu, branży

Styl przywództwa,
styl myślenia i działania,
strategia radzenia sobie
ze stresem, autodiagnoza
profilu motywacyjnego

Konkretne wskazówki
dotyczące samorozwoju

Karty pracy i refleksji

Wzory dokumentów
HRowych, procedur, itp.

Badanie kompetencji
przywódczych
diagnozujące czynniki
sukcesu liderów

Diagnoza czynników
sukcesu liderów w 12
obszarach przywództwa

Diagnoza 24 cech
mierzących efektywność
managerską

Diagnoza 178 innych
cech, które pozwalają na
ocenę skuteczności

wartość:
1000 zł

wartość:
40% = 300 zł netto

wartość:
2000 zł

wartość:
1000 zł

Materiały
szkoleniowe

Minikurs
delegowania

Minikurs
skutecznego działania

Większa skuteczność
we wdrażaniu

Dostęp do testów
diagnostycznych

Dowiesz się jakie są
zasady skutecznego
delegowania

Nauczysz się skutecznie
je planować i wdrażać

Wpłynie na realizację
Twoich celów
zawodowych i osobistych,
poprawi umiejętność
radzenia sobie
z wyzwaniami
i konfliktami

wartość:
1000 zł

wartość:
500 zł

wartość:
500 zł

Szkolenie z gościem specjalnym

Podniesienie pewności
siebie i samooceny

Profesjonalny wizerunek
zawodowy

Zwiększenie szans na
sukces społeczny

wartość:
1000 zł

Zniżka na program indywidualnej pracy z ekspertami z programu

Indywidualna praca nad wdrożeniem technik i metod poznanych podczas programu.

Dostosowywanie ich do indywidualnej specyfiki organizacji, zespołu, branży.

Wzory dokumentów HRowych, procedur, itp.

wartość:
40% = 300 zł netto

Testy
psychologiczne

styl przywództwa,
styl myślenia i działania,
strategia radzenia sobie
ze stresem, autodiagnoza
profilu motywacyjnego

Konkretne wskazówki
dotyczące samorozwoju

Karty pracy i refleksji

Wzory dokumentów
HRowych, procedur, itp.

wartość:
2000 zł

Harrison Assessment

badanie kompetencji
przywódczych
diagnozujące czynniki
sukcesu liderów

Diagnoza czynników
sukcesu liderów w 12
obszarach przywództwa

Diagnoza 24 cech
mierzących efektywność
managerską

Diagnoza 178 innych
cech, które pozwalają na
ocenę skuteczności

wartość:
1000 zł

Materiały
szkoleniowe

Większa skuteczność
we wdrażaniu

Dostęp do testów
diagnostycznych

wartość:
1000 zł

Minikurs
delegowania

Dowiesz się jakie są
zasady skutecznego
delegowania

Nauczysz się skutecznie
je planować i wdrażać

wartość:
500 zł

Minikurs
skutecznego działania

wpłynie na realizację
Twoich celów
zawodowych i osobistych,
poprawi umiejętność
radzenia sobie
z wyzwaniami
i konfliktami

wartość:
500 zł

Suma bonusów:

7 200 PLN

Oferta bazowa: 9 000 PLN

8 100 PLN

(program + bonusy)

Zostało 8 wolnych miejsc

Edycja 1. w trakcie.
Jeśli chcesz otrzymać informacje o edycji 2., napisz do nas.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Umów się na konsultację 1:1

Intuicja podpowiada Ci, że to najwyższa pora, aby zamienić więzienie na świetnie prosperującą firmę?

Marzysz, by wreszcie stać się liderem, który ma silny mindset, ogromne wsparcie trenera biznesu i gotowy plan na wykorzystanie potencjału własnego i firmy? Skorzystaj właśnie teraz z naszego programu, a za kilka tygodni będziesz w zupełnie innym miejscu: zaczniesz pracować mniej, a przy tym więcej zarabiać. Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której ustalimy, czy program jest właśnie dla Ciebie.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja