Indywidualne konsultacje z trenerem biznesu

Omówimy indywidualny przypadek Twojej firmy i zaprojektujemy plan zmian w obszarze zarządzania i delegowania.

W efekcie będziesz pracować mniej
i zarabiać więcej

Indywidualne konsultacje z trenerem biznesu

Omówimy indywidualny przypadek Twojej firmy i zaprojektujemy plan zmian w obszarze zarządzania i delegowania.

W efekcie będziesz pracować mniej
i zarabiać więcej

Jako przedsiębiorca każdego dnia mierzysz się wyzwaniami zarządzania własną firmą. Często w efekcie:

Wiesz, że Cię rozumiem? Też kiedyś byłam na Twoim miejscu. Nie będę mówić, że wprowadzenie zmian było łatwe. Teraz widzę, że było WARTO.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa?

Skoro tu jesteś, to pewnie każdego dnia biczujesz się ze swoimi blokadami. Masz wielki cel, a może nawet kilka, ale Twoje działania ani trochę nie przybliżają Cię do dużych osiągnięć. Pracując z Tobą jeden na jeden, mam szansę doradzić Ci dokładnie w tych obszarach, których szalenie potrzebujesz.

Wiem, jak wcielić się w rolę adekwatną do sytuacji i indywidualnych potrzeb. Czasami jestem coachem i zachęcam do odkrywania siebie, zadając kluczowe pytania. Czasami stosuję elementy treningu mentalnego, a innym razem wchodzę w rolę superwizora.

Moim przepisem jest to, że nie stosuję tego samego rozwiązania do każdej osoby, ale dobieram takie, które w danym momencie będzie najskuteczniejsze.

Mam cały wachlarz narzędzi i ćwiczeń, dzięki którym docieram do ukrytych przekonań i pobudzam prawą półkulę mózgu, która odpowiada za wyszukiwanie kreatywnych rozwiązań

Co zyskasz dzięki mojemu wsparciu?

Czy w Twojej głowie pojawiły się myśli, że:

Nie wiem czy to dla mnie i czego się spodziewać?

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację podczas której sprecyzujemy Twój cel i omówimy zasady współpracy. Po tej rozmowie podejmiesz decyzję o dalszej współpracy.

Miałam kiedyś sesje z coach-em i niewiele z nich skorzystałem.

Jako coach, trener mentalny i superwizor łączę różne formy pracy i dostosowuje do każdego indywidualnie. Nie stosuje sztampowych rozwiązań. Jestem dobrym obserwatorem i potrafię dostosować takie narzędzia, które dadzą efekt w jak najszybszym czasie.

Mam słomiany zapał i pomimo pracy ze specjalistami, nie udaje mi się wdrażać trwałych zmian

Jestem wymagającym trenerem. Nie akceptuję udawania i pływania po powierzchni problemów. Potrafię docisnąć kiedy trzeba, aby uświadomić konsekwencje działania. Moim celem jest nauczenie Ciebie jak być swoim własnym trenerem, pokazanie narzędzi, które możesz stosować samodzielnie. Najważniejsze jednak dla mnie jest zbudowanie świadomości, że Ty sam/sama jesteś kreatorem swojego życia, a Twoje decyzje bezpośrednio wpływają na Twoje rezultaty. Zatem, jeśli chcesz zmienić swoje rezultaty, to właśnie Ty musisz zmienić swoje decyzje i działania. Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

Poznaj historie moich podopiecznych

i zobacz jak wspólną pracą dokonaliśmy zmian

Polecenia

Jakub B.Bączek

Trener Mentalny #1

“Ewelina, jako trener JBB, prowadziła warsztaty dla przedsiębiorców podczas tegorocznych Wczasów z Wolnością Finansową organizowanych przez moją firmę w Egipcie. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. Doceniam jej umiejętność przekazywania wiedzy oraz entuzjazm. Polecam współpracę z Eweliną.”

Ola Komada

Dyrektor metodyczna Edu Bears

„Z Eweliną Dagiel-Surmańską mam przyjemność współpracować już prawie dekadę. Podczas tej współpracy wielokrotnie przekonałam się, że jest to solidna i godna zaufania osoba, z którą łączą mnie podobne wartości – dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz o relacje, zarówno z partnerami biznesowymi, jak i uczniami, czy lektorami, z którymi pracuje.

Ewelina od lat prowadzi szkolenia z ramienia Edu Bears oraz omawia lekcje prowadzone metodami Teddy Eddie i Savvy Ed, pomaga lektorom rozwinąć skrzydła i wspiera ich w rozwoju. Jest zawsze profesjonalnie przygotowana oraz dostaje świetną informację zwrotną od osób, które szkoli i którymi się opiekuje.”

Aneta Moniuszko

O tym, jak skutecznie automatyzować firmę, aby uwolnić się od przytłaczających bieżączek, a firma przestała być kulą u nogi. Z tego nagrania dowiecie się również, czy każdą firmę można zautomatyzować, jak to robić skutecznie, a jakich błędów unikać. Dodatkowo opowiedziałyśmy o tym, jaka jest rola procedur w delegowaniu, kilka słów o wypaleniu zawodowym oraz przekonaniach, które blokują przedsiębiorców przed tym, aby zajmować się zadaniami strategicznymi, a nie operacyjnymi. Na koniec odpowiedziałyśmy na pytanie budować poczucie odpowiedzialności i sprawczości u pracowników

Beata Kapcewicz

Mówi się, że bez pracy nie ma kołaczy, ale czy to jest jedyna strategia na prowadzenie biznesu? W jaki sposób zarządzać firmą i sobą w firmie, aby w dzisiejszym zabieganym świecie, w świetle częstych zmian przepisów, sytuacji ekonomicznej i politycznej, mieć stabilną sytuację biznesową. Czy prowadzenie firmy może być przyjemnością? Gen przedsiębiorcy, dlaczego jest kluczowy w skutecznym zarządzaniu biznesem? Jak stworzyć zespół z ponadprzeciętnymi rezultatami? Na czym polegają trzy poziomy świadomości lidera i jaki mają wpływ na jego rezultaty. Jak budować motywację wewnętrzną pracowników? Na te wszystkie pytania, odpowiedź znajdziecie po kliknięciu: “play”

Aneta Moniuszko

O tym, jak skutecznie automatyzować firmę, aby uwolnić się od przytłaczających bieżączek, a firma przestała być kulą u nogi. Z tego nagrania dowiecie się również, czy każdą firmę można zautomatyzować, jak to robić skutecznie, a jakich błędów unikać. Dodatkowo opowiedziałyśmy o tym, jaka jest rola procedur w delegowaniu, kilka słów o wypaleniu zawodowym oraz przekonaniach, które blokują przedsiębiorców przed tym, aby zajmować się zadaniami strategicznymi, a nie operacyjnymi. Na koniec odpowiedziałyśmy na pytanie budować poczucie odpowiedzialności i sprawczości u pracowników

Beata Kapcewicz

Mówi się, że bez pracy nie ma kołaczy, ale czy to jest jedyna strategia na prowadzenie biznesu? W jaki sposób zarządzać firmą i sobą w firmie, aby w dzisiejszym zabieganym świecie, w świetle częstych zmian przepisów, sytuacji ekonomicznej i politycznej, mieć stabilną sytuację biznesową? Czy prowadzenie firmy może być przyjemnością? Gen przedsiębiorcy, dlaczego jest kluczowy w skutecznym zarządzaniu biznesem? Jak stworzyć zespół z ponadprzeciętnymi rezultatami? Na czym polegają trzy poziomy świadomości lidera i jaki mają wpływ na jego rezultaty? Jak budować motywację wewnętrzną pracowników? Na te wszystkie pytania, odpowiedź znajdziecie po kliknięciu: „play”

Konsultacja ze mną

Jeśli chcesz jak najszybciej uwolnić się od problemów wracających jak bumerang, zerwać ze swoim brakiem asertywności, samotnością w biznesie i chociażby błędnymi przekonaniami, to pora, by skorzystać z mojego doradztwa i wyprowadzić Cię z tego chaosu.

Omówmy na nim Twoje wyzwania biznesowe i cel działania. Omówmy Twój indywidualny przypadek i sprawmy, że odzyskasz wolność, spokój i satysfakcję w życiu i biznesie

1 konsultacja
750 zł / h

Pakiet 5 konsultacji
3750 zł 2500 zł / 5h

FAQ

Pracuję 4 godziny dziennie i bardzo starannie planuję każdy swój dzień. Prowadząc dwie firmy, będąc coachem i trenerem mentalnym, muszę dbać o siebie, aby mieć odpowiednią energię do pracy z emocjami innych osób. To jest bardzo wymagająca praca.

Nie ma takiej możliwości. Kiedyś zgadzałam się na takie 30-minutowe konsultacje, ale zawsze przeciągały się one do godziny. Wypracowanie skutecznych i długotrwałych rozwiązań to proces, który zabiera czas. Nie interesują mnie rozwiązania instant, bo one są zazwyczaj krótkotrwałe, a mi zależy na trwałych zmianach na lepsze.

Zapisujesz się na konsultację poprzez kalendarz online, mailowo otrzymujesz powiadomienie o konsultacji wraz z linkiem do spotkania na platformie zoom. Konsultacja trwa 60 minut, a pierwsza jest bezpłatna w sytuacji, gdy dotyczy ona ustalenia celu działania i omówienia zasad współpracy (jeśli natomiast podczas pierwszej konsultacji wypracowujemy już rozwiązania, jest ona płatna).

Spotkania odbywają się co 3-4 tygodnie, abyś miał czas na wdrożenie rozwiązań i zaobserwowanie tego, na ile podniosły jakość Twojego życia.

Spotkania odbywają się na platformie zoom. Po zapisaniu się na konsultację, otrzymujesz link do spotkania w pierwszym mailu informującym o konsultacji.

Masz inne pytania? Napisz do mnie.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja