WIEDZA

Pozytywny newsletter

Znam wiele osób, które w pewnym momencie swojego życia straciły fun z prowadzenia własnej firmy. Przerastała je ilość codziennych zadań, brak czasu dla siebie i dla rodziny, narastające problemy i nieustanne gaszenie pożarów biznesowych. Wierzę w to, że takie osoby można wyciągnąć z tego dołka, obudzić w nich uśpione flow i na nowo zapalić biznesowy ogień. Sama przeszłam taką drogę.Dziś czuję w sobie moc i chęć, aby opowiadać o drogach prowadzących do sukcesu, rozwoju i spełnienia na linii: życie prywatne i zawodowe.

Webinary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Grupa FB

Przez wiele lat rozwoju siebie i swojego biznesu, wypracowałam całe mnóstwo przepisów, które dodają skrzydeł i pozwalają latać wysoko w życiu zawodowym i prywatnym. Mogłabym je zostawić dla siebie, ale to nie w moim stylu. Z chęcią podzielę się nimi ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Stworzyłam grupę na Facebooku, bo czułam, że jest wielu właścicieli firm, którzy szukają skutecznych i przetestowanych praktycznych rozwiązań. W grupie dzielę się moim know-how związanym np. z szukaniem i wdrażaniem pracowników, motywowaniem ich, skutecznym delegowaniem zadań, radzeniem sobie z błędami pracowników, a przede wszystkim odzyskiwaniem swojego czasu wolnego

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podcast

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…” To są słowa piosenki, które pamiętam od dziecka i muszę przyznać, że cały czas się z nimi zgadzam. Nawet jeśli nie masz swojego bzika, to zachęcam, aby go znaleźć, bo wiesz co? Ten bzik całkowicie odmienił moje życie. Mogę nawet napisać, że je ukształtował. Jest nim ROZWÓJ.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja