Pozytywny newsletter

Jak ogarnąć życie zawodowe
i prywatne, jednocześnie mając czas
dla siebie w oparciu
o moje 25-letnie doświadczenie

Znam wiele osób, które w pewnym momencie swojego życia straciły fun z prowadzenia własnej firmy. Przerastała je ilość codziennych zadań, brak czasu dla siebie i dla rodziny, narastające problemy i nieustanne gaszenie pożarów biznesowych. Zamiast rozwijać siebie i firmę, ci przedsiębiorcy spalali swój potencjał na wychodzeniu z problemów. „Nie mam już siły i mam tego wszystkiego serdecznie dość!”, „Nie dam rady prowadzić dłużej w ten sposób firmy” – wielu z nich coraz głośniej
myślało o zamknięciu lub sprzedaniu biznesu.

Wierzę w to, że takie osoby można wyciągnąć z tego dołka, obudzić w nich uśpione flow i na nowo zapalić biznesowy ogień.

Sama przeszłam taką drogę: od wypalenia zawodowego po szczęśliwą businesswoman. Na swojej drodze popełniłam kilka błędów, ale podjęłam też kilka kapitalnych decyzji. Przeczytałam wartościowe książki, a także wzięłam udział w genialnych
kursach zawodowych i rozwojowych. Dziś czuję w sobie moc i chęć, aby opowiadać o drogach prowadzących do sukcesu, rozwoju i spełnienia na linii: życie prywatne i zawodowe

I teraz, na bazie przynajmniej 25 lat swojego życia, chciałabym się z Tobą podzielić swoimi refleksjami.

Dla kogo jest newsletter

Lawirujesz między swoją firmą a domem i pod koniec dnia czujesz, że masz rozładowane baterie i zero energii na cokolwiek? Brakuje Ci biznesowego flow, które kiedyś ciągnęło Cię do góry i pozwalało realizować swoje wizje? Czujesz, że
coraz częściej brakuje Ci paliwa do działania, a na samą myśl o pracy chcesz wrócić do bezpiecznego domu, zostać w łóżku lub posiedzieć w bezruchu?

Może jestem idealistką, ale wierzę w to, że dobre paliwo, odpowiednia motywacja i inspiracja, mogą natchnąć Cię na przyjrzenie się problemom oraz skierowanie myśli i działań na nowe tory.

Co tam znajdziesz

W newsletterze podzielę się z Tobą moimi wskazówkami, jak ogarnąć życie zawodowe i prywatne, a jednocześnie mieć czas dla siebie. Opowiem Ci o czynnikach i kamieniach milowych, które okazały się dla mnie przełomowe. Dzięki nim jestem dziś tu, gdzie jestem i daję sobie prawo, by i Ciebie natchnąć na sukces i wiarę w najlepsze.

Otrzymasz ode mnie wiedzę i ćwiczenia, dzięki którym rozwiniesz swoje liderskie kompetencje, aby tworzyć zespoły marzeń na całe lata, a nie na lato.

Zrozumiesz z nich, z czego wynikają pewne zachowania pracowników i dowiesz się, jak sobie z nimi radzić. Poznasz tajniki skutecznego delegowania (remedium każdego przedsiębiorcy). Spojrzysz na swoje problemy z zupełnie innej perspektywy – perspektywy motywującej do działania. Pokażę Ci, jak zmieniać siebie i swoje życie z inspiracji, a nie desperacji.

Dołącz do mojej społeczności

Jeśli masz chęć naładować się dobrą, pozytywną energią, otrzymać porcję wiedzy, motywacji i inspiracji do Twoich osobistych zmian, zapraszam Cię do mojej społeczności newsletterowej.

W każdym newsletterze czeka na Ciebie coś pozytywnego. Coś, co z pewnością będzie dla Ciebie niczym rakietowe paliwo, a z nim łatwiej i przyjemniej będziesz iść przez życie – nie tylko biznesowe, ale i prywatne.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja