Poznaj historie
moich klientów,

którzy dzięki zmianom
w obszarze zarządzania
i delegowania rozwinęli firmę,
pracując mniej,
zarabiając więcej.

Poznaj historie
moich klientów,

którzy dzięki zmianom
w obszarze zarządzania
i delegowania rozwinęli firmę,
pracując mniej,
zarabiając więcej.

Pamiętam, że kiedy uświadomiłam sobie, że stać mnie na kilka wyjazdów na wakacje w ciągu roku, poczułam całą paletę emocji. Wdzięczność, radość, euforię, dumę, wzruszenie, błogość, szczęście, satysfakcję… Wtedy też dopadła mnie mała nostalgia, że wielu przedsiębiorców tkwi w swoim biznesie, haruje jak przysłowiowy wół, marzy o wolnym dniu, a co dopiero wakacjach. To była myśl zwrotna. Zrobię wiele, by wesprzeć ludzi biznesu, aby mogli uwolnić się ze swojego firmowego więzienia. I tak też się stało!

Przez kilka lat miałam przyjemność współpracować z niesamowitymi właścicielami firm i patrzeć na to, jak wzrastają, zmieniają totalnie swoje działania w biznesie, by pracować mniej i zarabiać więcej.

Historie moich klientów

Poznaj Magdę

Całkiem spora szkoła językowa, 600 kursantów, wielu lektorów na pokładzie i Magda – kombajn w swoim biznesie. Praca od rana do wieczora, załatwianie niemal wszystkich spraw i rozwiązywanie problemów na każdej płaszczyźnie. Zobacz, co zmieniło się u Magdy po współpracy ze mną.

Poznaj Beatę

Z Beatą może się utożsamić wielu przedsiębiorców. Nieustanny stres i przytłoczenie licznymi obowiązkami w firmie. Tak licznymi, że ta jedna osoba wzięła na siebie wiele etatów. Posłuchaj, co takiego  przepracowałyśmy z Beatą, aby mogła wyjść z kieratu i odzyskać wolność w biznesie i poza nim.

Poznaj Agnieszkę

Agnieszka zgłosiła się do mnie, bo pilnie potrzebowała wsparcia w zarządzaniu dużym zespołem pracowników. To przykład współpracy, gdy firma rozwija się tak prężnie, że nie nadąża za stworzeniem optymalnych procesów. W konsekwencji właściciel ma za dużo obowiązków, a pracownicy nie rozwijają swojego potencjału. Dziś ta szkoła językowa pracuje zupełnie inaczej, a ja czuję dumę, że pomogłam im wyjść ze stagnacji i wypłynąć na szerokie wody.

Czujesz lekką zazdrość po wysłuchaniu historii moich klientów?

Może to i dobrze, bo na fali tej frustracji i głodu sukcesu, nabierzesz apetytu na to, by coś zmienić. Pamiętaj, że jestem i
bardzo chętnie pomogę uporządkować Twój biznes tak, by niebawem Twoja historia stała się źródłem inspiracji dla
kolejnych przemęczonych i przepracowanych właścicieli firm. Umów się ze mną na spotkanie i Twórz ze mną swoją
inspirującą historię

Polecenia

Jakub B.Bączek

Trener Mentalny #1

“Ewelina, jako trener JBB, prowadziła warsztaty dla przedsiębiorców podczas tegorocznych Wczasów z Wolnością Finansową organizowanych przez moją firmę w Egipcie. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. Doceniam jej umiejętność przekazywania wiedzy oraz entuzjazm. Polecam współpracę z Eweliną.”

Ola Komada

Dyrektor metodyczna Edu Bears

„Z Eweliną Dagiel-Surmańską mam przyjemność współpracować już prawie dekadę. Podczas tej współpracy wielokrotnie przekonałam się, że jest to solidna i godna zaufania osoba, z którą łączą mnie podobne wartości – dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz o relacje, zarówno z partnerami biznesowymi, jak i uczniami, czy lektorami, z którymi pracuje.

Ewelina od lat prowadzi szkolenia z ramienia Edu Bears oraz omawia lekcje prowadzone metodami Teddy Eddie i Savvy Ed, pomaga lektorom rozwinąć skrzydła i wspiera ich w rozwoju. Jest zawsze profesjonalnie przygotowana oraz dostaje świetną informację zwrotną od osób, które szkoli i którymi się opiekuje.”

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja