8 kroków do Wolności w Biznesie Edukacyjnym

Zbuduj szacunek wśród pracowników i zarządzaj placówką z radością oraz satysfakcją.

Program dla właścicieli placówek edukacyjnych.

8 kroków do Wolności w Biznesie Edukacyjnym

Zbuduj szacunek wśród pracowników i zarządzaj placówką z radością oraz satysfakcją.

Program dla właścicieli placówek edukacyjnych

Dołącz teraz i zyskaj 800 złotych.

Kolejna edycja będzie droższa!

Kompleksowy Program (na żywo)

NOWA EDYCJA STARTUJE:

Zarządzanie - Rekrutacja - Motywacja - Organizacja

Większość szkoleń polega na tym, że dowiadujesz się z nich, jak powinna być poukładana szkoła językowa. Problem polega na tym, że zazwyczaj brakuje już czasu na wdrożenie całej tej wiedzy. Nawet jeśli otrzymasz know-how, wzory dokumentów czy standardów, nadal musisz poświęcić czas na ich dostosowanie do specyfiki swojej szkoły. Mój program jest zupełnie inny, ponieważ pracujemy wspólnie przez cały kwartał, aby zbudować system angażujący lektorów, pomagający zarządzać kadrą i zmniejszający rotację w szkole. Nareszcie Twoja placówka ma szansę pracować tak, jak szwajcarski zegarek

Wszystko to w atmosferze szacunku i radości.
Weźmiesz pod lupę swój styl zarządzania
i zobaczysz, jakie są jego konsekwencje.
Poznasz też inne style i wybierzesz taki, z którym czujesz się najlepiej

Kilkanaście lat doświadczenia

w prowadzeniu szkoły językowej wiele mnie nauczyło. Dzięki temu wiem doskonale, jakie myśli mogą Cię czasami nawiedzać…

To wszystko sprawia, że czasami masz ochotę dosłownie rzucić to wszystko i zająć się czymś innym, ale…

…Twoje nastawienie może zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni! 🙂

Może być zupełnie inaczej. Możesz poradzić sobie z tymi wszystkimi problemami i wreszcie zacząć odczuwać radość i satysfakcję z prowadzenia prywatnej placówki edukacyjnej

Dzięki temu programowi nauczysz się:

1

Jak skutecznie delegować i uwolnić się od natłoku obowiązków

2

Jak odzyskać radość z prowadzenia swojej szkoły stawiać granice, dzięki którym twoi pracownicy nie będą wchodzili tobie na głowę

3

Jak rekrutować, jak wdrażać, jak podtrzymywać motywację lektorów

4

Jak budować postawę proaktywną u pracowników, tak aby to oni wychodzili z inicjatywą

5

Jak zbudować zespół, który zostanie z tobą na długie lata

Konsultacja 1:1

Chcesz porozmawiać ze mną 1 na 1 i omówić indywidualny przypadek Twojej placówki?
Przy okazji zapytać o rzeczy związane z programem i upewnić się, że to dla Ciebie?
Umów się ze mną na niezobowiązującą, 30-minutową rozmowę wstępną

Może myślisz teraz, że:

Pozytywna dyscyplina nie zbuduje mojego autorytetu

Wręcz przeciwnie! Pozytywna dyscyplina uczy stawiać granice i asertywnie mówić „nie”. Pokazuje, jak nie dać sobie wejść na głowę i jednocześnie stworzyć w placówce fantastyczną atmosferę. Przybliża, jak budować zespół proaktywny, który działa prężnie także pod Twoją nieobecność i często zaskakuje świetnymi pomysłami i zaangażowaniem. Dzięki pozytywnej dyscyplinie stworzysz atmosferę pełną szacunku, co sprawi, że Twoi lektorzy będą polecali innym pracę u Ciebie.

Nie mam czasu na kolejne szkolenia

Owszem, musisz wygospodarować trochę czasu na spotkania, które odbywają się co 2 tygodnie przez 3 godziny. Jednak pamiętaj, że większość pracy wykonujemy wspólnie właśnie na tych spotkaniach. Nie będziesz więc musiała poświęcać kolejnych godzin na pracę w domu, bo wychodzisz z każdego spotkania z gotowymi materiałami.

Uczestniczyłam w kilku takich szkoleniach i niewiele mi to dało

Też tak miałam. Nawet jeśli szkolenie było super, nie miałam potem czasu na wdrożenie wszystkich rozwiązań. Dlatego właśnie zaplanowałam ten program tak, że pracujemy wspólnie. Tym właśnie różni się plan tego programu od innych. To nie są wykłady – to nasza wspólna ciężka praca. Ukończysz program, mając solidne podstawy do zbudowania skutecznego systemu, który zaangażuje lektorów, pomoże Ci zarządzać kadrą i zmniejszy rotację pracowników.

Nie chcę dzielić się swoimi problemami czy pomysłami z konkurencją

Uczestniczy programu pochodzą z różnych części Polski. Nie są więc dla siebie konkurencją. Poza tym na pierwszym spotkaniu zawieramy ze sobą kontrakt. Jedną z zasad tego kontraktu jest tzw. zasada „Las Vegas” – co się stało w Las Vegas, zostaje w Las Vegas.

Program jest zbyt drogi

Ten program to kompendium wiedzy, którą ja zdobywałam podczas kilkunastu szkoleń. Wydałam na nie ponad 24 tysiące złotych! W tym programie otrzymujesz tylko sprawdzone i przetestowane przeze mnie rozwiązania. Oczywiście możesz przejść tę samą drogę co ja i uczestniczyć w kilkunastu szkoleniach, co zajmie Ci kilka lat i będzie kosztowało znacznie więcej niż cena tego programu. Możesz też spróbować opracować to wszystko samodzielnie. Tylko czy na pewno chcesz poświęcić kilka lat na poszukiwania? Z moim programem masz gwarancję, że odniesiesz sukces już po 12 tygodniach! To wszystko dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy.

Nie wiem czy to dla mnie

To prawda, ten program nie jest dla każdego. Umów się ze mną na bezpłatną konsultację, na której ustalimy, czy mój program jest dla ciebie odpowiedni.

Czy pozostali uczestnicy i ich szkoły nie będą na zupełnie innym poziomie rozwoju? Każdy będzie miał inne potrzeby i oczekiwania

Tworząc grupę programową, rozmawiam z każdym uczestnikiem indywidualnie. Wspólnie określamy jego potrzeby. Moim zadaniem jest tak dopasować uczestników, aby mogli oni czerpać ze spotkań maksimum korzyści. Nie łączę szkół na zupełnie innym poziomie rozwoju, ponieważ istnieje zbyt duża rozbieżność pomiędzy ich oczekiwaniami i potrzebami rozwojowymi.

Kim jestem?

Nazywam się Ewelina Dagiel-Surmańska i jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany coach oraz właścicielka dwóch firm (stacjonarnej szkoły językowej oraz marki osobistej) na co dzień wspieram w rozwoju przedsiębiorcze osoby i pomagam im uporządkować biznesy, a w efekcie pracować mniej i zarabiać więcej.

Na początku działalności mojej szkoły zdecydowałam, że stawiam na rozwój. Chciałam rozwijać szkołę, metody nauczania, ofertę i to co dla mnie najważniejsze – mój zespół metodyczny. Dzisiaj mam swoje sprawdzone rozwiązania, ścieżkę rozwoju, system wynagradzania, sposoby budowania motywacji wewnętrznej, dzięki którym moi pracownicy mogą się rozwijać i realizować swoje ambicje. Mój styl zarządzania pracownikami jest zgodny z założeniami Pozytywnej Dyscypliny, ponieważ uważam, że nie jest to jedynie metoda wychowawcza.

To jest postawa prezentująca wartości, którymi kieruję się na co dzień w życiu prywatnym i zawodowym. Ten uniwersalny sposób zarządzania sprawdza się w kontekście zarówno pokolenia X, Y jak i Z.

Głęboko wierzę w to, że najważniejszy w budowaniu skutecznego zespołu jest człowiek. Jego emocje przekonania, samopoczucie oraz moje liderskie kompetencje. Jeśli chcesz budować zespół, który zwycięża, musisz się tego nauczyć. Nie ma innej drogi.

Zapraszam Cię do programu, podczas którego doświadczysz wielu momentów AHA, poznasz strategie budowania zespołu, wspierające komunikaty, a przede wszystkim uwolnisz się od ciężaru prowadzenia firmy i poczujesz ten flow, który ja mam od kilku lat. Innymi słowy, zaczniesz pracować mniej i zarabiać więcej.

Co wyróżnia mój program na tle innych?

1.

Spotkania online w formie mastermindu

Program ma ściśle zaplanowaną strukturę. Na każdym spotkaniu omawiamy jeden z ośmiu filarów budowania niezawodnego zespołu w duchu PD i wspólnie nad nim pracujemy. Spotkania mają bardzo praktyczny charakter. Jest to mój autorski program, którego skuteczność poparta jest moim wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie filary są opisane na mojej stronie www.

2.

Praktyczny charakter spotkań

Podczas programu znajdziesz dużo praktycznej wiedzy. Będziemy na bieżąco pracować nad stworzeniem materiałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szkoły i dzielić się nimi z innymi uczestnikami.

W razie potrzeby kursanci otrzymają również wgląd w pliki prowadzącej – w ramach inspiracji. Po ukończeniu programu uczestnicy będą posiadać gotowe narzędzia dostosowane do ich własnych potrzeb.

3.

Ogromne doświadczenie trenerki

Po pierwsze uczestnicy otrzymują ogrom materiałów i wskazówek wynikających z mojego doświadczenia.

Po drugie na spotkaniach panuje „dyscyplina” (pozytywna oczywiście!). Pilnuję tego, by spotkania nie były tylko przegadane, ale żeby każda minuta została efektywnie wykorzystana. Spotkania są prowadzone według planu, podobnie jak mastermindy.

Po trzecie pokazuję, jak zbudować szkołę od podstaw, bazując na moim autorskim programie opierającym się na 8 filarach zarządzania placówką edukacyjną w duchu PD.

4.

Starannie dobrani uczestnicy

Uczestnicy programu nie są dla siebie konkurencją (pochodzą z różnych części kraju), co pozwala na swobodną wymianę zdań i okazanie wsparcia. Są to osoby nastawione na pracę i rozwój, nie ma wśród nich malkontentów mówiących, że się nie da.

Wszystkie szkoły należące do uczestników są na podobnym poziomie rozwoju, więc ich potrzeby są zbliżone. Dzięki temu każdy ukończy program z poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu.

5.

Gotowe wzory dokumentów, checklisty

Uczestnicy pracują na gotowych wzorach dokumentów i checklistach. Dzięki temu nie muszą spędzać wielu godzin na ich stworzenie, tylko uzupełniają szablony pod specyfikę swojej firmy.

Po każdym spotkaniu uczestnicy programu wychodzą z zestawem materiałów gotowym do natychmiastowego wdrożenia.

6.

Checklista/plan działania na wyjście

Załączona do programu checklista pomoże jego uczestnikom zdać sobie sprawę z tego, ile już osiągnęli. Wykorzystanie checklisty jest również dobrą metodą na zaplanowanie działań na kolejny miesiąc.
Zawsze jest jeszcze coś więcej do zrobienia, program jest tak bogaty, że nie da się zrobić wszystkiego od razu, a na koniec jest niespodzianka, czyli dodatkowe spotkanie po miesiącu.

Dodatkowe korzyści

Małe
grupy
uczestników

Zamknięta
grupa
FB

Indywidualizacja
pod
uczestników

ABC budżetu
placówki
edukacyjnej
(kalkulator z instrukcją)

wartość:
1500 zł

WIELKI
BONUS!

WIELKI BONUS TEJ EDYCJI!

Moduł komunikacyjny “Skuteczna komunikacja z pracownikami” Dowiedz się jak komunikować się z zespołem, aby uniknąć konfliktów i zbudować zespół marzeń

WARTOŚĆ:
990 zł

Ile miejsc zostało:

Promocyjna cena obowiązuje jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dołącz do nas i zapłać: 7 700

6 900 PLN

(Termin konsultacji możesz umówić na dowolny dzień. Zamrozimy dla Ciebie cenę)

Gotowa,

aby zrobić pierwszy krok ku skutecznemu zarządzaniu szkołą z radością i satysfakcją?

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do warsztatu:

Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie

- startujemy 27 maja